Akkolade helpt je aan een nieuwe baan in de zorg die écht bij je past. Al meer dan 14 jaar zijn we dé brug tussen zorgprofessional en zorgorganisatie.
14 december 2017
Steeds meer eHealth toepassingen worden toegepast in de ouderenzorg. Zo ook de eHealth toepassing die door zorggroep ELZHA wordt ingezet om beter samen te werken in de eerstelijnszorg. Een antwoord op de multiproblematiek onder de patiëntenpopulatie van 460.000 mensen bij de 200 huisartsen verbonden aan de ELZHA.
Dashboard ontwikkeld door de gebruiker
De toepassing draait om een dashboard waar vanuit samenwerking en monitoring geboden kan worden aan de patienten.
“De ouderenzorgmodule biedt zorgprofessionals de gelegenheid om laagdrempelig samen te werken, waarbij de wens van de kwetsbare oudere centraal blijft staan en passende zorg geboden wordt.” aldus Jacqueline Keijser, Stafverpleegkundige bij ELZHA.
Interessant is dat de applicatie ontwikkeld is vanuit en door de gebruiker. Vanuit die gebruiker zoals praktijkondersteuners, wijkverpleegkundigen, huisartsen en patiënten is de applicatie ontstaan om de multiproblematiek in de eerstelijnszorg te weerstaan. Op naar nog veel meer van deze initiatieven in 2018!
Akkolade helpt je aan een nieuwe baan in de zorg die écht bij je past. Al meer dan 14 jaar zijn we dé brug tussen zorgprofessional en zorgorganisatie.
Al meer dan tien jaar ondersteunen wij de zorg door duurzame arbeidsbemiddeling te creëren tussen zorgprofessional en werkgever. Vind jouw droombaan!