Akkolade helpt je aan een nieuwe baan in de zorg die écht bij je past. Al meer dan 14 jaar zijn we dé brug tussen zorgprofessional en zorgorganisatie.
27 september 2016
Ook was er vandaag franchisenieuws! Jacqueline Middelbrink, franchisenemer bij Akkolade in de Achterhoek, en Akkolade directie hebben de samenwerking met elkaar verlengd tot 2019.
Jacqueline is erg enthousiast over Akkolade: "Ik heb mijn eerste jaar als franchisenemer als zeer positief ervaren. Natuurlijk waren er dipjes, maar ook veel hoogtepunten. Als ondernemer komt niets vanzelf, maar als het elke week weer lukt is dat een fantastisch gevoel. Daarnaast kun je echt terugvallen op het franchise team en het hoofdkantoor. Fijn om zo met elkaar te ondernemen in de zorg."
Ook onderdeel uitmaken van het Akkolade Franchise Team? We zoeken in de regio's Eindhoven, Twente en Zwolle nog collega's.
Akkolade helpt je aan een nieuwe baan in de zorg die écht bij je past. Al meer dan 14 jaar zijn we dé brug tussen zorgprofessional en zorgorganisatie.
Al meer dan tien jaar ondersteunen wij de zorg door duurzame arbeidsbemiddeling te creëren tussen zorgprofessional en werkgever. Vind jouw droombaan!