Akkolade helpt je aan een nieuwe baan in de zorg die écht bij je past. Al meer dan 14 jaar zijn we dé brug tussen zorgprofessional en zorgorganisatie.
21 oktober 2019
Ik sprak met de jonge mbo-v verpleegkundige Esther. Ze werkt in een verpleeghuis, en het is geen verrassing dat ook op haar afdeling de werkdruk pittig is. In ons gesprek kwam naar voren dat het erg fijn is als jouw verpleegkundige deskundigheid gezien wordt en een plek krijgt in de uiteindelijke kwaliteit van zorg. Dat geeft bevestiging en draagt bij aan tevredenheid over je werk.
Verpleegkundige tijd per week
Zo is Esther erg blij met de zogenaamde ‘verpleegkundige tijd’ die ze heeft gekregen. Ze heeft 7 uur per week te besteden aan onderhoud van zorgplannen of wondplannen. Hier kan zij het verschil maken voor haar bewoners in haar EVV-rol. En nog niet zo lang geleden was het jaarlijkse functioneringsgesprek. De leidinggevende is positief en gunt haar een opleiding. Ze mag zelf gaan kiezen wat bij haar past. Dit biedt haar de ruimte om haar verpleegkundige identiteit verder te onderzoeken.
Perspectief dreigde te verliezen
De wijzigingen die de wet BIG II gebracht zouden hebben, gaan gelukkig niet door. Dit maakt dat het perspectief wat ze dreigde te verliezen in doorgroeimogelijkheden, gelukkig weer realiteit is. Dat maakt dat ze er weer zin in heeft. Kortom, het kan in kleine dingen zitten of je gezien wordt als professional. Esther heeft een fijne werkplek getroffen. Het feit dat je gezien wordt, draagt bij aan de balans die nodig is om de werkdruk te kunnen volhouden.
Voel jij je gezien op je werk?
Of denk je dat het anders kan? En wil je hierover graag in gesprek met ons? Plan dan een afspraak met een van onze accountmanagers.
Akkolade helpt je aan een nieuwe baan in de zorg die écht bij je past. Al meer dan 14 jaar zijn we dé brug tussen zorgprofessional en zorgorganisatie.
Al meer dan tien jaar ondersteunen wij de zorg door duurzame arbeidsbemiddeling te creëren tussen zorgprofessional en werkgever. Vind jouw droombaan!